Kabala ja Oisu spordirajatised

Kabala spordihoone

Aadress: Tiigi tn 1, Kabala küla, Türi vald, Järva maakond

Kabala spordihoone on kohalike elanike seas väga populaarne. Toimuvad järjepidevalt Indiaca, võrkpallitreeningud, lisaks viiakse läbi kohaliku kooli kehalise kasvatuse tunde. 2009. aastal uuendati jõusaali, mida võib pidada Türi valla parimaks. 2017. aastal uuendati spordihoone põrandat. Harrastada on võimalik veel korvpalli, saalihokit ning kergejõustiku. Olemas ka pesemis- ja sauna võimalus. Spordihoonet haldab Türi Spordiklubide Liit


Retla-Kabala kooli staadion

Aadress: Pargi 2, Kabala küla, Türi vald, Järva maakond

Igapäevaselt kasutatakse staadioni kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks. Väljaku ümber on telliskivi puruga kaetud jooksurada, staadionil on võimalik ka kaugust hüpata ning jalgpalli mängida.

    


Kabala madalseikluspark

Aadress: Pargi 2, Kabala küla, Türi vald, Järva maakond

Kabala madalseikluspark ehitati 2017. aasta kaasava eelarve raames. Valiti 2018. aasta Türi valla aasta teoks. Atraktsioon on mõeldud lastele ning on arendava iseloomuga.   

  


Kabala rannavolle väljak ja välijõusaal

Aadress: Pargi 2, Kabala küla, Türi vald, Järva maakond

Kabala rannavolle väljakut kasutavad kohalikud suvistel ilmadel. Suviti korraldatakse ka traditsioonilisi rannavolle võistlusi. Väljaku kõrval on 2018. aastal rajatud välijõusaal, mida kõikidel soovijatel on võimalik kasutada.

  


Retla-Kabala koolihoone võimla

Aadress: Retla tee 1, Oisu alevik, Türi vald, Järva maakond
Võimlas on võimalik mängida nii korvpalli, kui võrkpalli. Võimla ümbruses on staadion koos korvpalli ning rannavõrkpalli väljakuga. Staadionil võimalik kuuli tõugata, kaugust hüpata kui tegeleda jooksudistsipliinidega.