Sünnipäevadeks ruumide rentimise tingimused ja kord

Rendime ruume laste sünnipäevade pidamiseks.

Kasutada on kohviku ruum koos sealse söögisoojendamise võimaluse, külmiku, kohvi- ja veekeetjaga.
Suur saal (700m²) koos sealsete lauamängude sh õhuhoki, lauajalgpall, lauatennis, poksikott, piljard, wii või xbox, virtuaalprillid, e-rula, monoratas, hoverboard jpm. Väikelastele hüppeponi, kiik, liumägi, klotsid, ratastel liikurid, tegevusvaibad ja batuut.
Ruumide rent sisaldab ka 1h tund sisebatuudi kasutust lastele kuni 12 eluaastat. Korraga võib batuudil hüpata kuni 5 last.  NB! Ohutuse eest batuudil vastutab rentnik/ lapsevanem ise!
Noortekeskuse poolt on kasutada köögis olevad nõud- kausid, kannud, kandikud, vaagnad jms, mis tuleb pärast kasutamist ise ära pesta.
Ruumis ollakse vahetusjalanõudes või sokkis.
Ruumidesse pääseb 15 minutit enne rendiaja algust ja ruum peab olema vabastatud ja puhastatud hiljemalt 15 minutit pärast rendiaja lõppu.
Rentnik vastutab kasutusse antud vara eest ja nõustub selle õhkumisel/kadumisel hüvitama.
Rentnik valvab ja vastutab majas viibivate laste ja noorte eest.
Rentnik võtab vastu ja annab rendile andjale üle ruumid samas seisus.
Rendiajal on majas noortejuht, kes ei tegele sünnipäeval olevate lastega, vaid aitab renditavates ruumides leida vajaliku inventari- nõud, lauamängud, väikelaste vahendid jms, juhendab pliidi kasutamist, muusika tööle panemist jms.
Elektriliste liikurite kasutamisel küsige instruktsiooni noortejuhilt ja kinnitatud kiivri kandmine on kohustuslik.
Võimalik on lisatasu eest tellida oma lapse sünnipäevale kostüümis mängujuht või näö-maalingute tegija. Info noortejuhilt.
Sünnipäevarendi miinimumkestvus on kolm tundi, maksab 45 eurot.
Võimalikud rendiajad on 12.00-15.00 ja 15.30-18.30.

Erisoovid kokkuleppel.

Ruumide broneerimiseks kirjutage e-mailile noortekeskus@tyri.ee soovitud kuupäev, kellaaeg ning lapsevanema kontaktandmed.
Teile vastatakse meili teel ja vabade ruumide olemasolul saadab Vallavalitsuse raamatupidaja arve. Arve tasumine kinnitab broneeringu.

Info:
Sulo Särkinen
5308 8495