Väätsa spordirajatised

Väätsa rannavolleväljak

Ligipääs: Järve tänav, Väätsa alevik, Türi vald, Järva maakond
 

Väätsa rannavolleväljak on rajatud paisjärve kõrvale vaba aja veetmiseks. Suviti toimuvad erinevad rannavõrkpalli võistlused ning lisaks on korraldatud öövollet. Väljaku läheduses on ka välijõusaal, millest tuleb allpool ka juttu.

Väätsa välijõusaal

Ligipääs: Järve tänav, Väätsa alevik, Türi vald, Järva maakond
 
2015. aastal avati Väätsal rannaalal välijõusaal tublide vabatahtlike tegutsemise abil. Võimalik on teha lihaskonda arendavaid harjutusi, iga pingi juures on ette valmistatud juhend harjutuste sooritamiseks.

  

Väätsa skatepark

Aadress: Kooli tn 1, Väätsa alevik, Türi vald, Järva maakond
E-post: tervisekompleks@vaatsa.ee 

Mobiil: 53023400

Ehitati 2012. aastal ning leiab väga suurt kasutust kohalike noorte seas. Pumptrack ehitati kohalike aktivistide eestvedamisel 2017. aasta suvel.

Väätsa põhikooli staadion

Aadress: Kooli tänav 1, Väätsa alevik, Türi vald, Järva maakond

Väätsa põhikooli staadionit kasutatakse kehalise kasvatuse tundide läbi viimiseks. Väätsa põhikoolis on populaarsed ka õuevahetunnid, mida rõõmsalt väljakul veedetakse. Õhtuti viib trenne läbi Väätsa Jalgpalliklubi ning iga-aastaselt toimuvad ka erinevad turniirid. 

Reopalu välijõusaal

Aadress: Peatuse, Reopalu küla, Türi vald, Järva maakond
E-post: vaatsa@tervisekompleks.ee

Reopalu välijõusaal rajati 2016. aastal vabatahtlike abil. Jõusaal ise on väga asukohaga kergliiklustee ääres ning harrastussportlased kasutavad seda väga aktiivselt. Välijõusaalis on viis erinevat jõusaali pinki, kus on võimalik sooritada üle 30 erineva jõuharjutuse.