Tublid koolilõpetajad

Koolide ettepanekuid järgides on tublide õpilaste vastuvõtule kutsutud õpilased silma paistnud aktiivse klassivälise tegevusega, nad on edukalt osalenud erinevatel konkurssidel ja olümpiaadidel, on tublid lauljad, kunstnikud, sportlased. Nende õpitulemused on olnud head või väga head, osad neist lõpetavad kooli kiituskirja või medaliga. Koolid iseloomustavad neid noori kui abivalmis ja kohusetundlikke, aktiivseid ja heatahtlikke, nutikaid ja sihikindlaid inimesi.
Türi Vallavalitsus tänab koolide tublimaid lõpetajaid  tänukaardi ja meenega. Lõpetajaid saadab vastuvõtul nende kooli direktor.

26.05.2014 vallavanema vastuvõtt Türi Põhikoolis

Vallavanem Pipi-Liis Siemanni vastuvõtule palutud koolide parimad lõpetajad:

Türi Ühisgümnaasiumist Sergei Gudov, Melissa Eenmaa, Merke Luuk, Säsil Rammo, Erki-Henri Meerbach, Airike Jõesaar, Martin Kaschan, Martin Murumaa, Sander Aasaväli, Kätlin Lindmäe, Greeta Roosileht, Johanna-Maria Muuga, Karolin Peterson, Kaisa Tuisk, Mari-Liis Tamm.

Türi Põhikoolist Kadi Aruste, Johanna Kalda, Lili- Marlen Liblik, Jürgen Vahter, Clen- Erik Mõttus, Erhard- Endri Oja, Riin Kruus, Eva-Britta Simson, Kristin Länts, Õnne-Liis Aardevälja, Anneli Narits, Johanna Mücker, Karoliina Kurvits, Greete Sulg, Ellika Eero, Annika Krais, Anett Nõmm, Riho Noormets.

Laupa Põhikoolist Andres Kaaver, Arianit Hasani, Martin Rätsepsoo.

Retla Koolist Hanna Marrandi, Kaisa Vimb, Max Kurg.

Türi Muusikakoolist Liisa-Maria Marrandi, Mari Roos, Martin Tampuu.