Uudised

Aasta Tähed 2019 tunnustused tulid Türi Põhikooli

05.12.2019

Järvamaa Aasta noorsootöötaja 2019 on Türi Põhikooli huvijuht Merit Puna, Aasta Aktiivne noor 2019 on Türi Põhikooli õpilasesinduse president Triin Sooäär ja Aasta Noortesõbralikum kool 2019 on Türi Põhikool. Aasta Tähed 2019 tunnustusüritust ko...  Loe edasi »

Türi vald

Türi vald on üks kolmest Järvamaa omavalitsusest, mis asub Järva maakonna lõunaosas.


Kahe ühinemise järgselt mahuvad Türi valla sisse Türi linn, Oisu, Kabala, Türi, Käru ja Väätsa piirkonnad koos oma toredate traditsioonide, tegusate inimeste ning aktiivsete kogukondadega.


Türi vald on suurepärases asukohas keset Eestit, suurematesse keskustesse jõuab siit tunni-paariga. Väga hea rongiühendus Tallinna ja Viljandiga annab võimaluse siduda oma õpingud ja tööelu mõnusa ja turvalise kodukohaga Türi vallas. Ettevõtjate jaoks on siinne kiire ja tõhus asjaajamine ning sujuv koostöö omavalitsusega toeks tegevuse alustamisel ja laiendamisel.


Kogukondlikud tegemised, lai huvitegevuse ja sportimisvõimaluste valik ning suurepärane elukeskkond on heaks põhjuseks just siin elada ja töötada või siia oma kodu rajada, pere ning lähedastega elust rõõmu tunda.

Sündmused vallas