TÄHELEPANU! Palun vältige väljas liikumist nii jalgsi kui ka sõidukiga. Transpordiamet kehtestas üle Eesti rasked ilmaolud jäävihma ja erakorralise libeduse tõttu.

Täna hommikust alates on kogu Eestis ilmaolud oluliselt muutunud ning sajab jäävihma, mistõttu on teeolud väga keerulised. Transpordiamet kehtestas üle Eesti rasked ilmaolud. Vastavalt prognoosile võivad rasked ilmaolud kesta kuni 24.02.2021 kell 09.
 
Jäävihma tõttu esineb kõikidel riigiteedel ohtlikke libedaid lõike. Teeolud võivad olla keerulised kogu järgmise ööpäeva.
 
Ka jalakäijate tänavad on äärmiselt ohtlikud! Kui vähegi võimalik, siis püsige kodus! Türi Haldus liivatab hoolega tänavaid, aga nii kiiresti kui tahaks, ei jõua.
 
„Riigiteede hooldajad on täies koosseisus väljas, et teha libedusetõrjet kõikidel teedel. Kuid siiski tuleb arvestada, et libedusetõrje tegemine võtab aega ning jätkuv jäävihm võib nurjata kogu seni tehtud töö," ütles Transpordiameti maanteehoiu teenistuse direktor Raido Randmaa. „Liiklejatel palume olla äärmiselt ettevaatlikud ja võimalusel lükata sõitmine edasi."
 
Kui sõitu hilisemaks ajastada pole võimalik, siis tuleb sõidukijuhil praegustes ilma- ja teeoludes arvestada pidurdusteekonna kolme- kuni neljakordistumisega võrreldes suviste tingimustega. Transpordiamet palub juhtidel hoida tavapärasemast suuremat pikivahet ning valida teeoludele vastav sõidustiil.
 
PALUN OLGE ETTEVAATLIKUD!
 
Teeolusid saate jälgida siit: https://tarktee.mnt.ee/#/et