Selgusid Türi valla ettevõtluskonkursi tulemused

Türi Vallavalitsus kinnitas Türi valla 2014. aasta parimate ettevõtete ning füüsilisest isikust ettevõtjate tunnustamiseks välja kuulutatud ettevõtluskonkursi võitjad, keda tunnustatakse tänukirja ja meenega reedel, 20. veebruaril kell 18 Türi kultuurikeskuses toimuval kontsert-aktusel „Minu Eestimaa elab minus".

Arendusjuht Üllar Vahtramäe teatel sai kandidaate esitada neljas kategoorias. „Tunnustusele kandideerisid viis ettevõtet, kaks talu, neli  alustavat ettevõtet ja kümme toodet-teenust," lisas ta.

Türi valla parim ettevõte 2014 on Kabala Agro osaühing, mis tegeleb piimakarjakasvatusega ja annab piirkonnas tööd 23le inimesele.
Kategoorias „Türi valla parim talu 2014" tunnistati parimaks Taikse külas asuv Toomas Nerepi Alt-Hansu talu. Peamine tegevus talus on teraviljakasvatus.
Türi valla edukaim alustav ettevõte 2014 on kaks aastat tagasi asutatud osaühing Agritech, mille  põhitegevuseks on põllumajandusmasinate, nende varuosade müük ja hooldeteenuse osutamine.
Eripreemia „Türi valla edukaim alustav ettevõte 2014" pälvis  puitkarkassist suurelementidest majade tootja aktsiaselts Profab Houses.
Türi valla parim kohalik toode või teenus 2014 on Maribel Fitness OÜ tervisespordi rühmatreeningud. Möödunud aastal toimus Türil nende  treenerite juhendamisel kokku 295 treeningutundi, milles osales kokku 133 treenijat.

Üheksandat korda toimunud konkursi eesmärgiks on tunnustada Türi vallas tegutsevaid edukaid füüsilisest isikust ettevõtjaid ning äriühinguid, talusid ja muid ettevõtteid. Kokku esitati ettevõtluskonkursile 29 ankeeti. Tulemusi hindas komisjon, mis koosnes vallavolikogu ja vallavalitsuse esindajatest ning valla ettevõtjatest.

Türi valla tunnustused möödunud aasta tublimatele antakse üle 20. veebruaril kell 18 Eesti Vabariigi 97. aastapäeva pidulikul tähistamisel Türi kultuurikeskuses.

 

Teate koostas

Katrin Soomets
kultuuri- ja avalike suhete spetsialist
384 8231, 5332 6401
katrin.soomets@tyri.ee