Vallavolikogu koosseis

Türi Vallavolikogu on valimisõiguslike vallakodanike poolt valitud kõrgeim võimuorgan vallas.
Türi Vallavolikogu on 23-liikmeline.
Vallavolikogu töövorm on istung. Vallavolikogu istungid toimuvad üldjuhul iga kuu viimasel neljapäeval.

Vallavolikogu esimees: MAARJA BRAUSE

Vallavolikogu aseesimees: ARTUR METSARE

Türi Vallavolikogu koosseisud alates 2005. a (koosseisud Türi linna, Türi valla, Oisu valla ja Kabala valla ühinemisest; 2017. a Käru ja Väätsa vallaga ühinemisest):

Türi Vallavolikogu I koosseis 2005-2009

Türi Vallavolikogu II koosseis 2009-2013

Türi Vallavolikogu III koosseis 2013-2017

Türi Vallavolikogu I koosseis (2017-2021)

Voldik "Kuidas vältida huvide konflikti kohalikus omavalitsuses?

Türi Vallavolikogu II koosseis:

Jrk Nimi Valimisnimekiri E-post Lisainfo
1. Kaarel Aluoja Valimisliit Koduvald Türi Kaarel.Aluoja@tyri.ee  
2. Aili Avi Valimisliit Koduvald Türi Aili.Avi@tyri.ee  
3. Maarja BRAUSE Eesti Reformierakond    
4. Andrus Eensoo Eesti Reformierakond Andrus.Eensoo@tyri.ee  
5. Vitali Gansen Valimisliit Koduvald Türi Vitali.Gansen@tyri.ee  
6. Elari HIIS Valimisliit Koduvald Türi    
7.

Mikk OTSUS
(asendusliige)

Valimisliit Tulevikuvald Türi    
8.

Kaia IVA    

Valimisliit Koduvald Türi Kaia.Iva@tyri.ee  
9. Piret Lai Valimisliit Tulevikuvald Türi Piret.Lai@tyri.ee  
10.

Lauri Läänemets

Valimisliit Tulevikuvald Türi    
11.

Jaanus Marrandi

Valimisliit Tulevikuvald Türi Jaanus.Marrandi@tyri.ee  
12. Artur METSARE Eesti Konservatiivne Rahvaerakond    
13. Elar Niglas Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Elar.Niglas@tyri.ee  
14. Kati Nõlvak Valimisliit Tulevikuvald Türi Kati.Nolvak@tyri.ee  
15. Sten PERILLUS Valimisliit Tulevikuvald Türi    
16. Kadri PAAS  Valimisliit Tulevikuvald Türi    
17. Pipi-Liis SIEMANN  Valimisliit Koduvald Türi Pipi-Liis.Siemann@tyri.ee  
18.

Liia SIZASK 

Valimisliit Tulevikuvald Türi    
19. Sulo SÄRKINEN  Valimisliit Koduvald Türi    
20. Lea Urb Valimisliit Koduvald Türi Lea.Urb@tyri.ee  
21. Veiko Valang Valimisliit Tulevikuvald Türi Veiko.Valang@tyri.ee  
22. Tanel Viljat Valimisliit Koduvald Türi Tanel.Viljat@tyri.ee  
23. Andrus ÕUNAPUU Eesti Konservatiivne Rahvaerakond