Vallavolikogu koosseis

Türi Vallavolikogu on valimisõiguslike vallakodanike poolt valitud kõrgeim võimuorgan vallas.
Türi Vallavolikogu on 23-liikmeline.
Vallavolikogu töövorm on istung. Vallavolikogu istungid toimuvad üldjuhul iga kuu viimasel neljapäeval.

 Vallavolikogu esimees: MAARJA BRAUSE
5458 3662;  Maarja.Brause@tyri.ee

Vallavolikogu aseesimees: ARTUR METSARE

Türi Vallavolikogu koosseisud alates 2005. a (koosseisud Türi linna, Türi valla, Oisu valla ja Kabala valla ühinemisest; 2017. a Käru ja Väätsa vallaga ühinemisest):

Türi Vallavolikogu I koosseis 2005-2009

Türi Vallavolikogu II koosseis 2009-2013

Türi Vallavolikogu III koosseis 2013-2017

Türi Vallavolikogu I koosseis (2017-2021)

Voldik "Kuidas vältida huvide konflikti kohalikus omavalitsuses?

Türi Vallavolikogu II koosseis:

Jrk Nimi Valimisnimekiri E-post Lisainfo
1. Kaarel Aluoja Valimisliit Koduvald Türi Kaarel.Aluoja@tyri.ee  
2. Aili Avi Valimisliit Koduvald Türi Aili.Avi@tyri.ee  
3. Maarja Brause Eesti Reformierakond Maarja.Brause@tyri.ee volikogu esimees
4. Andrus Eensoo Eesti Reformierakond Andrus.Eensoo@tyri.ee  
5. Vitali Gansen Valimisliit Koduvald Türi Vitali.Gansen@tyri.ee  
6. Elari Hiis Valimisliit Koduvald Türi Elari.Hiis@tyri.ee  
7.

Mikk Otsus
(asendusliige)

Valimisliit Tulevikuvald Türi Mikk.Otsus@tyri.ee  
8.

Kaia Iva    

Valimisliit Koduvald Türi Kaia.Iva@tyri.ee  
9. Piret Lai Valimisliit Tulevikuvald Türi Piret.Lai@tyri.ee  
10.

Veigo Kaaret
(asendusliige)

Valimisliit Tulevikuvald Türi    
11.

Jaanus Marrandi

Valimisliit Tulevikuvald Türi Jaanus.Marrandi@tyri.ee  
12. Artur Metsare Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Artur.Metsare@tyri.ee volikogu aseesimees
13. Marge Hirtentreu (asendusliige) Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Marge.Hirtentreu@tyri.ee  
14. Oleg Kuusik
(asendusliige)
Valimisliit Tulevikuvald Türi Oleg.Kuusik@tyri.ee  
15. Sten Perillus Valimisliit Tulevikuvald Türi Sten.Perillus@tyri.ee  
16. Kadri Paas  Valimisliit Tulevikuvald Türi Kadri.Paas@tyri.ee  
17. Pipi-Liis Siemann  Valimisliit Koduvald Türi Pipi-Liis.Siemann@tyri.ee  
18.

Liia Sizask 

Valimisliit Tulevikuvald Türi Liia.Sizask@tyri.ee  
19. Sulo Särkinen  Valimisliit Koduvald Türi Sulo.Sarkinen@tyri.ee  
20. Lea Urb Valimisliit Koduvald Türi Lea.Urb@tyri.ee  
21. Veiko Valang Valimisliit Tulevikuvald Türi Veiko.Valang@tyri.ee  
22. Tanel Viljat Valimisliit Koduvald Türi Tanel.Viljat@tyri.ee  
23. Andrus Õunapuu Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Andrus.Ounapuu@tyri.ee