Vallavolikogu koosseis

6.12.19

 

Jrk Nimi Valimisnimekiri E-post Lisainfo
1. Kaarel ALUOJA ISAMAA Erakond * Kaarel.Aluoja@tyri.ee  
2. Aili AVI ISAMAA Erakond * Aili.Avi@tyri.ee  
3. Heili Burmeister ISAMAA Erakond * Heili.Burmeister@tyri.ee  
4. Andrus EENSOO Eesti Reformierakond Andrus.Eensoo@tyri.ee volikogu esimees
5. Vitali GANSEN ISAMAA Erakond * Vitali.Gansen@tyri.ee  
6. Teet HANSCHMIDT ISAMAA Erakond * Teet.Hanschmidt@tyri.ee  
7.

Hannes TAUBE
(asendusliige)

ISAMAA Erakond * Hannes.Taube@tyri.ee  
8.

Riina JÄRVA
(asendusliige)

ISAMAA Erakond * Riina.Jarva@tyri.ee  
9. Heli KOIT Eesti Konservatiivne Rahvaerkond Heli.Koit@tyri.ee  
10.

Piret LAI

Sotsiaaldemokraatlik Erakond Piret.Lai@tyri.ee  
11.

Heigo LAANEOKS

Sotsiaaldemokraatlik Erakond Heigo.Laaneoks@tyri.ee  
12. Lauri LÄÄNEMETS Sotsiaaldemokraatlik Erakond Lauri.L22nemets@tyri.ee  
13. Jaanus MARRANDI Sotsiaaldemokraatlik Erakond Jaanus.Marrandi@tyri.ee  
14. Toomas MARRANDI Sotsiaaldemokraatlik Erakond Toomas.Marrandi@tyri.ee  
15. Heli MARTIN ISAMAA Erakond * Heli.Martin@tyri.ee  
16. Toomas HIRBAUM
(asendusliige)
Eesti Keskerakond Toomas.Hirbaum@tyri.ee  
17. Elar NIGLAS Eesti Konservatiivne Rahvaerkond Elar.Niglas@tyri.ee  
18.

Kati NÕLVAK

Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kati.Nolvak@tyri.ee  
19. Mati SADAM Eesti Reformierakond Mati.Sadam@tyri.ee  
20. Tarmo VEST
(asendusliige)
ISAMAA Erakond * Tarmo.Vest@tyri.ee  
21. Lea URB ISAMAA Erakond * Lea.Urb@tyri.ee  
22. Veiko VALANG Sotsiaaldemokraatlik Erakond Veiko.Valang@tyri.ee  
23. Tanel VILJAT Eesti Reformierakond Tanel.Viljat@tyri.ee  

 

* Isamaa ja Res Publica Liit alates 02.06.2018 ISAMAA Erakond