Teenistuskoht Teenistuja nimi Kontaktid Vastuvõtt Haridus ja eriala

Osakonna juhataja asendaja
Ametijuhend

Rünno Lass

puhkusel 8.-21.07

384 8233; 512 5423
Rynno.Lass@tyri.ee

 

kõrgharidus,
ärijuhtimine

 

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Kaja Laanest

puhkusel 25.06-5.07 ja 22.07-9.08

384 8223; 504 7821
Kaja.Laanest@tyri.ee

E, K, N 

 

kõrgharidus, ärijuhtimine

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Astrit Ujok

puhkusel 29.04-10.05 ja 12.-28.08

384 8224; 5322 5674
Astrit.Ujok@tyri.ee

E, K, N

rakenduslik kõrgharidus,

sotsiaalteaduste magister

Terviseedenduse spetsialist
Ametijuhend
  384 8271    

Eestkostespetsialist
Ametijuhend

Ingrid Hiis

puhkusel 3.-17.06 ja 8.-19.07

384 8221; 511 2435
Ingrid.Hiis@tyri.ee

E, K 

rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

Lastekaitsespetsialist
Ametijuhend

Kairi Kärner

puhkusel 20.-26.05; 1.-7.07 ja 12.-30.08

384 8222; 5347 7008
Kairi.Karner@tyri.ee

K, N

rakenduslik kõrgharidus, sotsiaaltöö

Lastekaitsespetsialist
Ametijuhend

Taivi Babatunde

puhkusel 17.06-12.07 ja 21.10-1.11

384 8225; 5332 4268
Taivi.Babatunde@tyri.ee

 

E, K rakenduslik kõrgharidus,
kohtueelne uurimine
Lastekaitsespetsialist
Ametijuhend

Jelena Plakk

puhkusel 15.07-9.08

384 8220; 5393 3040
Jelena.Plakk@tyri.ee

 

 T, K rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Krista Marrandi

puhkusel  25.06-5.07 ja 22.07-9.08

387 1075; 525 1617
Krista.Marrandi@tyri.ee

E 14-16 (Kabala) 
T 14-16 (Oisu)
K 9-13 (Kabala)
N 8-12 (Oisu)

kõrgharidus, kaubatundmine ja kaubanduse organiseerimine

Sotsiaaltööspetsialist

Ametijuhend

Riina Hunt

puhkusel  1.-5.07 ja 22.07-2.08

5333 1869
Riina.Hunt@tyri.ee

 

E, T 9-12 ja 14-16 (Käru)
K 9-13 ja 13.30-16 (Väätsa)

 

rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

SOTSIAALHOOLDAJAD