Türi vald on roheline vald, mille keskuseks on aedlinn Türi. Linna ja valla rohealade peamine eesmärk on võimaldada elanikel olla kontaktis loodusega nii lähi- kui kaugemate rekreatsioonialade kaudu. Valla üldkasutatavad haljasalad on hoolduse intensiivsuse, iseärasuse ning paiknemise järgi jaotatud seitsmesse hooldusklassi. Riigihankel esitatud haljasaladest väljapoole jäävatel piirkondadel on haljasalade hooldajaks Türi Haldus
 

Kontaktid

 

Ametikoht

Nimi

Kontaktid, vastuvõtt

Haridus ja eriala

Osakonna juhataja

Ametijuhend

Urmas Kupp

384 8259, 509 1415
Urmas.Kupp@tyri.ee

 

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Varahaldusspetsialist

Ametijuhend

Annely Grazer

384 8251; 5886 3255
Annely.Grazer@tyri.ee

rakenduslik kõrgharidus

Maakorraldusspetsialist

Ametijuhend

Ülle Surva

puhkusel 27.-31.12

384 8252; 5340 6933
Ylle.Surva@tyri.ee
E 9-13 (Väätsa)

kõrgharidus

Ehitusspetsialist

Ametijuhend

Kalev Pagarand

 

384 8255, 5347 2657
Kalev.Pagarand@tyri.ee
R 8-13 (Väätsa)

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Ehitus- ja keskkonnaspetsialist

Ametijuhend

Janelle Leenurm

puhkusel 11.-17.11

384 8279, 522 7326
Janelle.Leenurm@tyri.ee
K, N 9-13 ja 14-17 (Käru)

kõrgharidus

Avaliku ruumi spetsialist

Ametijuhend

Marje Pärn

puhkusel  21.-24.10

 

384 8250, 5333 0476
Marje.Parn@tyri.ee

kõrgharidus,
majandusteadus

 

 

 

Keskkonnaameti metsanduse spetsialistid:
 
Leiger Metsalu
384 8683; 5109733
 
Arne Sepp
384 8683, 5109732


Vastuvõtt igal kolmapäeval kell 9 - 16
Asukoht: F. J. Wiedemanni tn 13, 72213 Türi linn