Türi vallavalitsus

Aadress: Kohtu tänav 2, Türi linn, 72213, Türi vald, Järva maakond  Asukoht kaardil
Registrikood: 75033460

Arvelduskonto:  EE731010702003740008
E-post: vallavalitsus@tyri.ee 
Telefon: 384 8200 

E-arved (makse saaja Türi Vallavalitsus): saata XML-formaadis otse meie operaatorile Omniva AS. 

 Alates 01. juulist 2019 võtab Türi Vallavalitsus vastu ainult masinloetavaid arveid läbi operaatori. Arvetel palume ära märkida kontaktisiku nimi, kes on kauba või teenuse tellinud. Alates 1. septembrist 2019 on arvete tasumisel kohustuslik kasutada viitenumbrit. Maksete tegemisel ilma arveta on viitenumber 10064900.

Tööaeg: E-N 8.00-17.00, lõuna 13.00-13.30
                R 8.00-14.00

Väätsa teeninduskoht-  Kooli tn 10, Väätsa alevik    Asukoht kaardil

Käru teeninduskoht- Viljandi mnt 17, Käru alevik   Asukoht kaardil
Oisu teeninduskoht- Estonia pst 1, Oisu alevik  Asukoht kaardil
Kabala teeninduskoht- Pargi tn 1, Kabala  Asukoht kaardil

  • Avaldatud e-postiaadressid on mõeldud ametiasutuse tegevusega seotud asjaajamiseks ning neid ei kasutata erakirjavahetuseks.
  • Ametnikud, kellele ei ole kehtestatud vastuvõtuaegasid, teenindavad isikuid ametiasutuse tööajal.
  • Väljaspool vastuvõtuaega palume kohtumine eelnevalt telefoni teel kokku leppida.

Vallavanem ja talle otse alluvad ametnikud

Ametikoht

Nimi

Kontaktid

Haridus ja eriala

Vallavanem

Türi vallavanema valimine (otsus)

Türi Vallavalitsuse I koosseisu muutmine (otsus)

Pipi-Liis Siemann 

527 9775
vallavanem@tyri.ee

E 8-11 Kärus (või abivallavanem)
N 9-11 Väätsal (või abivallavanem)

rakenduskõrgharidus,
sotsiaaltöö eriala

Abivallavanem
Ametijuhend

Elari Hiis

 

5340 2901
Elari.Hiis@tyri.ee

E 8-11 Kärus (või vallavanem)
N 9-11 Väätsal (või vallavanem)

kõrgharidus, halduskorraldus

Arendusjuht
Ametijuhend

Üllar Vahtramäe

504 0112
Yllar.Vahtramae@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse
ökonoomika

Korrakaitseametnik
Ametijuhend

Pille Reinsalu

 

5622 5011
Pille.Reinsalu@tyri.ee
E 8-13 (Türi)
T 8-11(
Väätsa)
N 14-16 (Käru)

rakenduskõrgharidus, ärijuhtimine

Avalike suhete juht

Ametijuhend

Merle Rüütel

 

5332 6401
Merle.Ryytel@tyri.ee

rakenduskõrgharidus

 

Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakond

Ametikoht

Nimi

Kontaktid

Haridus ja eriala

Osakonna juhataja asendaja

Ametijuhend

 

512 5423
 

 

 

Haridusspetsialist

Ametijuhend

Anne Viljat                 

512 1815
Anne.Viljat@tyri.ee

kõrgharidus
filoloog, eesti keele ja kirjanduse õpetaja

Haridusspetsialist

Ametijuhend

Riina Hunt 5393 2270 
Riina.Hunt@tyri.ee
rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Kaja Laanest  

504 7821
Kaja.Laanest@tyri.ee
E, K, N

kõrgharidus, ärijuhtimine

Tervisedenduse

spetsialist
Ametijuhend

Säsil Rammo

5884 8780
Sasil.Rammo@tyri.ee

kõrgharidus

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Astrit Ujok
puhkusel 03.-27.03

 

5322 5674
Astrit.Ujok@tyri.ee
E, K, N

rakenduslik kõrgharidus,

sotsiaalteaduste magister

Eestkostespetsialist
Ametijuhend

Ingrid Hiis
 

511 2435
Ingrid.Hiis@tyri.ee
E, K

rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

Lastekaitsespetsialist
Ametijuhend

 

 

5347 7008

K, N
Oisu, Kabala, Türi

 

Lastekaitsespetsialist
Ametijuhend

Taivi Babatunde

 

5332 4268
Taivi.Babatunde@tyri.ee
E, K

Väätsa, Türi

rakenduslik kõrgharidus,
kohtueelne uurimine

Lastekaitsespetsialist
Ametijuhend

Jelena Plakk

5393 3040
Jelena.Plakk@tyri.ee
T, K

Käru, Türi

rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

Sotsiaaltööspetsialist
Ametijuhend

Krista Marrandi

387 1075; 525 1617
Krista.Marrandi@tyri.ee

E 14-16 (Kabala) 
T 14-16 (Oisu)
K 9-13 (Kabala)
N 8-12 (Oisu)

kõrgharidus,

kaubatundmine ja kaubanduse organiseerimine

Sotsiaaltööspetsialist

Ametijuhend

Kaidi Rammo
 

5333 1869
E- Käru 11-13; 13:30-16
T- Türi

K- Väätsa 9-13; 13:30-16
N- Väätsa 11-13; 13:30-16
R- Käru 9-13

rakenduslik kõrgharidus,
sotsiaaltöö

SOTSIAALHOOLDAJAD

Majandusosakond

Ametikoht

Nimi

Kontaktid

Haridus ja eriala

Osakonna juhataja

Ametijuhend

Urmas Kupp

509 1415
Urmas.Kupp@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Maakorraldusspetsialist

Ametijuhend

Ülle Surva

 

5340 6933
Ylle.Surva@tyri.ee
E 9-13 (Väätsa)

kõrgharidus

Ehitusspetsialist

Ametijuhend

Kalev Pagarand

 

5347 2657
Kalev.Pagarand@tyri.ee
R 8-13 (Väätsa)

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Ehitus- ja keskkonnaspetsialist

Ametijuhend

Janelle Leenurm

 

522 7326
Janelle.Leenurm@tyri.ee
K, N 9-13 ja 14-17 (Käru)

kõrgharidus

Avaliku ruumi spetsialist

Ametijuhend

Marje Pärn

 

5333 0476
Marje.Parn@tyri.ee

kõrgharidus,
majandusteadus

Varahaldusspetsialist
Ametijuhend
Annely Grazer

5886 3255

Annely.Grazer@tyri.ee

rakenduslik kõrgharidus

 

Rahandusosakond

 Teenistuskoht

 Nimi

 Kontaktid

Haridus ja eriala

Finantsjuht
Ametijuhend

Aime
Roosioja

 

53447843
Aime.Roosioja@tyri.ee

kõrgharidus,
rahandus ja krediit

Pearaamatupidaja
Ametijuhend

Küllike
Teppo

526 7892
Kyllike.Teppo@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse raamatupidamine
ja analüüs

Vanemraamatupidaja
töölepinguline

Signe Tõõtsu

525 7943

Signe.Tootsu@tyri.ee

 

Raamatupidaja
töölepinguline

Reet Eelmäe

513 6821
Reet.Eelmae@tyri.ee

 

Raamatupidaja
töölepinguline

Maive Leif

512 4747
Maive.Leif@tyri.ee

 

Raamatupidaja
töölepinguline

Eda Põldma

520 7897
Eda.Poldma@tyri.ee

 

Raamatupidaja
töölepinguline

Ülle Sizask

 

5019570
Ylle.Sizask@tyri.ee

 

 

Kantselei

 Teenistuskoht

 Nimi                   

         Kontaktid

 Haridus ja eriala

Vallasekretär

Ametijuhend

Lii Laanemets

 

526 5704
Lii.Laanemets@tyri.ee

 

kõrgharidus,
pedagoogika ja algõpetuse
metoodika;
valla- ja linnasekretäride kutsekomisjoni tunnistus

Jurist
Ametijuhend

Maritta Köhler

 

512 3818
Maritta.Kohler@tyri.ee

kõrgharidus,
õigusteaduse magister

Vallasekretäri abi

Ametijuhend


 

384 8201
vallavalitsus@tyri.ee

 

 

Teabespetsialist

Ametijuhend

Merike Lõhmus
 

384 8200
Merike.Lohmus@tyri.ee

kõrgharidus,
majandusliku informatsiooni
mehaniseeritud töötlemise
organiseerimine;
perekonnaseisuametniku
kutsetunnistus

Teabe- ja andmehaldur,

andmekaitsespetsialist
Ametijuhend

Katrin Keevend
 

521 3057
Katrin.Keevend@tyri.ee
vastuvõtt 9-13
(rahvastikuregistri toimingud)

kõrgharidus,
majandusküberneetika;
perekonnaseisuametniku
kutsetunnistus

Arhivaar

Ametijuhend

Anu Ärm

 

520 1287
Anu.Arm@tyri.ee

 

kesk-eriharidus,
õigusteadus; arhiivikorrastaja
tase 4 osakutsetunnistus

Tehnik
töölepinguline

Urmas Ärm

 

5341 1062
Urmas.Arm@tyri.ee

 

 

Keskkonnaameti metsanduse spetsialistid:
 
Leiger Metsalu
Tel: 3848683; 5109733
 
Arne Sepp
Tel: 3848683, 5109732


Vastuvõtt igal kolmapäeval kell 9 - 16
Asukoht: F. J. Wiedemanni tn 13, 72213 Türi linn

Hallatavad asutused