Majandusosakond

Ametikoht

Nimi

Kontaktid

Haridus ja eriala

Osakonna juhataja

Ametijuhend

Urmas Kupp
 

509 1415
Urmas.Kupp@tyri.ee

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Maakorraldusspetsialist

Ametijuhend

Ülle Surva
puhkab 09.-31.07

 

5340 6933 
Ylle.Surva@tyri.ee
vastuvõtt Väätsal ainult eelneval kokkuleppel

kõrgharidus

Ehitusspetsialist

Ametijuhend

Kalev Pagarand
puhkab 06.-19.07

 

5347 2657
Kalev.Pagarand@tyri.ee 
vastuvõtt Väätsal ainult eelneval kokkuleppel

kõrgharidus,
põllumajanduse
mehaniseerimine

Avaliku ruumi spetsialist

Ametijuhend

Marje Pärn
puhkab 29.06-16.07
5333 0476
Marje.Parn@tyri.ee
kõrgharidus,
majandusteadus
Varahaldusspetsialist
Ametijuhend
Annely Grazer
puhkab 17.-30.07

5886 3255

Annely.Grazer@tyri.ee

rakenduslik kõrgharidus

Ehitus- ja keskkonnaspetsialist

Ametijuhend

Grete Kaljulaid 522 7326
Grete.Kaljulaid@tyri.ee

kõrgharidus,

geoloogia ja keskkonnatehnoloogia